Válek autosportVálek tourItalia in Ostrava - eshop
 Novinky Italia in Festa
 

registrace | zapomenuté heslo

Novinky

registrace | zapomenuté heslo
Nejnovější články

Na co se těšit v roce 2015 aneb nahlédnutí do nové sezóny

9. 3. 2015

Milovníci motorismu, zejména pak historických aut už jistě nemůžou dospat a netrpělivě vyhlíží dobu, kdy budou moci se svými nablýskanými miláčky vyrazit na cesty. Dobrodružství a zážitky čekají nejen tam. Také srazy, burzy nebo závody přinášejí novinky, zajímavosti a třeba i nová přátelství. A že je opravdu na co se těšit, se můžete přesvědčit ve stručném přehledu, který uvádíme níže a který se pro vás může stát třeba inspirací pro příjemně strávený den. Tak otevřete diáře, kalendáře a začněte kroužkovat.

více


Výjimečná jízda ve výjimečný den

22. 6. 2011

Aby byl Váš slavnostní den nezaměnitelný, originální a plný neobvyklých zážitků, pronajměte si krásný historický automobil věhlasné italské značky Fiat. Nostalgická projížďka ve voze Fiat 520 (r. v. 1928) s řidičem Vám zaručí neopakovatelnou atmosféru.

více


Veteránský slet na Hukvaldech

18. 4. 2011

Vážené dámy a pánové,
VETERAN CAR CLUB OSTRAVA si Vás společně se společností Fond Janáčkovy Hukvaldy, o.s., kastelánem hradu Hukvaldy a se sponzorem, dovoluje pozvat na přátelský odpolední slet historických vozidel a motocyklů na hradě Hukvaldy.

Setkání se uskuteční v sobotu 7. května v prostorách Hukvaldské obory a hradu.

více


Veteránská sezóna 2011

8. 4. 2011

Vážené dámy a pánové,
VETERAN CAR CLUB OSTRAVA si Vás společně se sdružením GT 40 Milíkovským Mustang Klubem a se sponzory dovoluje pozvat na zahájení veteránské sezóny 2011.

více


Rallye Moravia 2011 - 7. - 11.9. 2011

7. 4. 2011

Pozvánka na mezinárodní soutěž historických automobilů „Rallye Moravia 2011“

Vážení přátelé historických automobilů,

pořadatelé z Veteran Car Clubu Ostrava si Vás dovolují pozvat k účasti na prestižní mezinárodní soutěži historických automobilů „Rallye Moravia 2011“. Turisticky atraktivní oblasti severní Moravy a Slezska v Polsku vytvoří kulisu pro soutěžemi zpestřené setkání přátel historických vozidel. Pro soutěžní posádky je zároveň připraven zajímavý doprovodný program – návštěva kulturních památek, tematické exkurze, hudební produkce a seznámení se s českou kuchyní a místními zvyky. Služby budou zahrnovat 4× komfortní ubytování s plnou penzí, občerstvení během jízdy, vstupné do zámků, muzeí a jeskyní, hudební produkci, parking, základní odtahovou a servisní mechanickou službu, lékařskou službu, plakát a videodokument o soutěži.


Startovné činí 12.000,– Kč pro dvoučlennou posádku.Podrobnosti o připravované soutěži budete moci sledovat na webových stránkách Veteran Car Clubu Ostrava – www.veteran-ova.cz. Případné informace můžete získat telefonicky prostřednictvím níže uvedených osob.


Jménem Veteran Car Clubu Ostrava
Vás srdečně zve k účasti
Ing. Jiří Lukeš, prezident klubu

více

12. 4. 2019
Auto-moto-burza Valy

Auto-moto díly, veteráni, sběratelství, starožitnosti, hobby, prodej nejrůznějšího spotřebního zboží, farmářské produkty.… více info.


5. 4. 2019
Jarní práce v muzeu Hoštice - Heroltice

Začátek sezóny v Muzeum zemědělských strojů.… více info.


29. 3. 2019
Zahájení 5.sezóny v muzeu Příběhy dvoutaktů

… více info.


archív novinek

© 2010 – 2019 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek