Válek autosportVálek tourItalia in Ostrava - eshop
Novinky Italia in Festa
 

registrace | zapomenuté heslo
Old timer mania

Vážení majitelé i příznivci historických vozidel, vítejte na stránkách, kde zub času proti nám nemá šanci.


Historická vozidla jsou naší vášní

Patříte mezi nadšené milovníky historických vozidel, tzv. veteránů? Nehodláte se této své celoživotní vášně vzdát i přesto, že Vás okolí nechápe a mnohdy vnímá jako podivínské, když hodiny a hodiny rekonstruujete vozidlo a plánujete vše do nejmenších detailů, aby výsledek byl přesně podle Vašich představ? Pak jste tu správně! Ať už vlastníte jakéhokoli veterána, uvažujete o jeho pořízení, právě jej rekonstruujete nebo se rádi účastníte srazů, kde se zalíbením pozorujete přehlídku nablýskaných veteránů, přijďte mezi nás.


Místo pro Vaši seberealizaci

Nabízíme Vám prostor, kde se můžete realizovat, povídat si, ptát se, sdílet své zkušenosti nebo vytvořením vlastní foto nebo video galerie představit svou chloubu veřejnosti.


Celoživotní záliba

Každý, kdo to zažil, mi jistě dá za pravdu, že není nic krásnějšího než jízda historickým vozidlem, kdy motor spokojeně přede, vy se necháváte nostalgicky unášet a dopřávat si opravdový požitek z jízdy. A nic na tom nezkazí ani to, že okénko musíte stáhnout ručně nebo že nemáte pohodlnou opěrku hlavy. Historická vozidla mají sice jen to nejnutnější, ale právě v jednoduchosti spočívá jejich kouzlo. Jsou celoživotní láskou, která má v srdci své stálé místo, jsou spojením nádherného designu a poctivé práce.


Kdo by se nechtěl povozit v automobilu našich předků?

Pocit, že jste se přenesli o několik let zpátky a dotýkáte se historie, je nepřekonatelný. Veteráni, to je skvost a unikát, za kterým se každý užasle ohlédne. Kromě toho, že jsou naší velkou vášní, ctíme i tradici našich předků. Jdeme proti proudu času s cílem zachovat pro další generace historicky i technicky cenná vozidla.


Věříme, že na těchto stránkách naleznete to, co hledáte, že se pro Vás stanou prostorem, kde budete sdílet své sny, realizovat představy nebo se jen třeba jejich prostřednictvím pomyslně a nostalgicky projedete historií.
21. 1. 2019
Auto moto burza Svitavy

Moto burza od 6.00 do 12.00.… více info.


18. 1. 2019
Auto moto velo burza v Hobšovicích

Tradiční Hobšovická motoristická burza.… více info.


11. 1. 2019
Auto moto veterán bazar Mohelnice

Tradiční veterán bazaru zaměřené na klasická auta, motocykly, náhradní díly, příslušenství, literatury a hodně staré věci.… více info.


archív novinek

© 2010 – 2019 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek